Jaunais modelis vai pagājušā gada modelis

Ja Jūs vēlaties iegādāties iepriekšējā gada modeli, vienmēr ir ieteicams apskatīt labāko jaunā modeļa piedāvājumu. Bet ir dažas lietas, kas var ietekmēt Jūsu izvēli. Ja Jūs esat īsā cikla pircējs, t.i., ja Jūs izmantojat savu transportlīdzekli 1 līdz 3 gadus, pirms aizstājat to ar jaunāku, Jūs varētu apsvērt jauna modeļa iegādi. Vairāk nekā puse no vērtības samazināšanās notiek pirmajos trīs gados un, ja Jūs pārdodat auto trīs gadu laikā, jaunais modelis būs vērts vairāk nekā iepriekšējā gada modelis. Garāka cikla pircējiem, t.i., ja Jums pieder auto vairāk nekā 5 gadus, iepriekšējā gada modelis būs tā vērts, jo starp tiem diviem pastāv būtiskas atšķirības. Tie, kuriem ir ieradums lietot automašīnu 3 līdz 5 gadus, var ņemt vērā citus aspektus, pirms lēmuma pieņemšanas.

Auto

Vēl viens no daudziem automašīnu iegādes padomiem ir – ja automašīna ir bijusi pie izplatītāja vairāk nekā gadu, tad varbūt tai ir kādas problēmas. Tas varētu būt motors, konfigurācija vai kaut kas cits, ko Jums vajadzētu apsvērt, izmantojot dīlera palīdzību. Tie varētu piekrist tirgoties ar citu dīleri.

Jums vajadzētu arī uzturēt kontaktus ar savu dīleri, lai noteiktu labāko laiku, kad iegūt jaunu auto modeli. Ja Jums ir kādi jautājumi, atrodiet uz tiem atbildes, lai iegūtu tādu auto līzingu, kāds Jums patiešām ir nepieciešams.

Kad iegādāties auto

Ziemā un svētkos tirgotāji ir gatavi nolaist savas cenas, jo šajā laikā netiek pārdots daudz auto. Lielākā daļa cilvēku tērē visus savus ietaupījumus dāvanu iegādei ģimenei un draugiem. Jūs varat arī saņemt labus piedāvājumus no auto tirgotājiem auto līzingam. Tātad Jūs varat izmantot šos laika periodus savā labā.

Interneta tirgus

Jūs varat atrast labus piedāvājumus un atlaides, apskatot piedāvājumu internetā. Izvēlieties zemu cenu auto līzingu. Tas varētu ietaupīt Jūsu naudu un laiku. Visbeidzot, neticiet, visam, ko Jūsu dīleris Jums stāsta. Pirms rīkojieties, vienmēr pārbaudiet katru sīkumu, lai iegūtu labāko auto līzingu internetā.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s