Auto pārkreditēšana

Auto pārkreditēšana ir process, kurā cilvēks atmaksā esošo auto kredītu, aizņemoties jaunu kredītu. No viņa puses, jaunais aizdevējs atmaksās veco kredītu ar nosacījumu, ka īpašumtiesības uz aizņēmēja transportlīdzekli, kura iegādei tika izmantots pirmais kredīts, nonāk jaunā aizdevēja īpašumā, līdz kredīts ir pilnībā atmaksāts. Tāpat kā ar hipotēkām, patērētāji izvēlas pārkreditēšanu, lai samazinātu kredīta procentu likmi vai ikmēneša maksājumus.

Pirmā lieta, kas aizņēmējam ir jādara, ir jāpārskata sava pašreizējā finansiālā situācija. Tas nosaka auto pārkreditēšanas apstiprināšanas izredzes. Aizņēmējs var to izdarīt, aprēķinot savus kopējos izdevumus un ienākumus, un nosakot starpību starp tiem.

Attiecībā uz pārkreditēšanas apstrādes maksām, tās ir divu veidu: aizturējuma īpašnieka maksu pārnešana (kas parasti ir no eur 5 līdz eur 10) un valsts pārreģistrācijas maksa (kas var būt no eur 5 līdz eur 75). Tās ir tikai paredzamās maksas. Šīs divas maksas galu galā ir atkarīgas no aizdevēja un valsts.

Summa, ko iespējams ietaupīt ar auto pārkreditēšanu, ir atkarīga no tādiem faktoriem kā pašreizējā bilances summa par jau esošo kredītu (pirmo kredītu), starpība starp veco procentu likmi un jauno procentu likmi, jaunā kredīta termiņš un tā tālāk.

Tāpat kā jebkurš cita veida pārkreditēšanas piedāvājums, vienmēr ir ieteicams salīdzināt lielāko banku, akreditētu krājaizdevumu sabiedrību piedāvājumus un aizdevējus internetā, lai atrastu labāko piedāvājumu. Tas palielinās aizņēmēja priekšrocības, vienojoties par kredīta noteikumiem.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s