Auto iegādes priekšrocības

  1. Viena no nozīmīgākajām priekšrocībām, pērkot auto, ir pilnas īpašumtiesības uz transportlīdzekli. Tas vienkārši nozīmē, ka pircējs var saņemt auto savā īpašumā pēc auto iegādes un darīt ar to, ko vien sirds kāro. Attiecībā uz pircējiem, kas iegādājas transportlīdzekļus, izmantojot auto kredītus, viņi iegūs pilnas īpašumtiesības uz transportlīdzekli, tiklīdz kredīts tiks atmaksāts.
  2. Auto iegāde ir arī laba iespēja lielākajai daļai pircēju, jo īpaši tiem, kuri ir ieguvuši auto kredītus, lai samaksātu par auto. Tas ir tāpēc, ka attiecīgie maksājumi ir fiksēti visā kredīta termiņā un labā lieta ir tā, ka kredīta maksātājs iegūst īpašumtiesības uz transportlīdzekli, kad finanšu saistības tiek izpildītas.
  3. Vēl viena auto iegādes priekšrocība ir tā, ka nav nobraukuma ierobežojuma. Pēc tam, kad pircējs ir iegādājies automašīnu, viņš vai viņa var ar to braukt tik bieži, cik vēlas, neraizējoties par nobraukuma ierobežojumiem.

Šis nosacījums arī attiecas uz tiem pircējiem, kuri vēl maksā auto līzinga kredītu. Neskatoties uz to, ka kredīts nav atmaksāts, pircējam ir atļauts vadīt transportlīdzekli, ja vien viņš vēlas, bez nepieciešamības maksāt par lieko nobraukumu.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s