Info kredītņēmējiem

Saglabājiet katru telefona zvanu vai vēstuli, ko esat veicis, un katru telefona zvanu vai vēstuli, kas saņemta. Ietveriet e-pastus un faksus Jūsu žurnālā. Pārliecinieties, ka Jūsu žurnāls satur datumus, laikus, vārdus un titulus. Šī informācija var būt nepieciešama, lai dokumentētu to, ko Jums ir solījis aizdevējs.

Izveidojiet precīzu un sīku izdevumu pārskatu

Aizdevēji pieņem savus lēmumus, balstoties uz Jūsu mēneša budžetu, kas ietver Jūsu ienākumus un izdevumus. Viņi nav ieinteresēti Jūsu grūtību stāstā, tikai tajā, vai grūtības ir beigušās. Viņi ir ieinteresēti zināt, kā tieši Jūs gatavojaties veikt ikmēneša maksājumus. Viņi vēlas redzēt saprātīgu un reālistisku ikmēneša budžetu. Piemēram:

Ja Jūs piesakāties procentu likmju izmaiņām, Jūsu aizdevējs vēlēsies redzēt, ka Jums ir negatīvi atlikušie ienākumi. Tas liecina, ka Jūs nevarat atļauties likmju pieaugumu. Jums būs nepieciešams arī pierādīt, ka Jūs esat atmetuši visus iespējamos izdevumus, kas tiek uzskatīti par “liekiem” vai “luksusa”. Jums ir jāsniedz pierādījumi, ka Jūs esat darījuši visu iespējamo, lai samazinātu savus ikmēneša izdevumus. Viņi nevēlas redzēt izdevumus par vairākiem mobilajiem tālruņiem, kabeļtelevīziju, dizaineru drēbēm vai ekstravagantiem restorānu apmeklējumu un izklaides pasākumu izdevumiem. Viņi vēlas redzēt, ka Jūsu automašīnu maksājumi sakrīt ar Jūsu taupīgo dzīvesveidu, kas nozīmē to, ka Jūs nebraukājat apkārt ar Hammeru līdz stūra veikalam.

Pretendentam jābūt ikmēneša budžetam ar atlikušajiem ienākumiem aptuveni 25% lielākiem nekā ikmēneša hipotekārais maksājums. Tas nozīmē, ka, ja Jūsu hipotēkas maksājums mēnesī ir 1000 €, Jūsu ienākumiem ir jābūt € 1,250. Šie skaitļi ir jāapstiprina ar konta izrakstu vai citiem dokumentiem.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s