Info kredītņēmējiem

Ja Jūs zaudējat savu ienākumu avotu bezdarba vai medicīnisku iemeslu dēļ, aizdevējs vēlēsies zināt, vai šāds zaudējums ir pastāvīgs vai pagaidu. Ja pagaidu, aizdevējs būs pārliecināts, ka Jūsu ienākumi atgriezīsies tuvākajā nākotnē. Pastāvīgs ienākumu zaudējums nozīmē kredīta izmaiņu atteikumu.

Veiciet depozītu

Es paturēju šo punktu kā pēdējo, jo lielākā daļa kredītņēmēju nesaprot tā nozīmi un es gribu pārliecināties, ka tam tiek pievērsta pienācīga uzmanība. Iedomājieties, ka esat aizdevējs un aizņēmējs, kurš ir nokavējis vairāku mēnešu maksājumus, Jums zvana. Šis aizņēmējs stāsta, ka viņš nav spējis veikt maksājumus, jo mainīgā procentu likme ir pieaugusi pārāk strauji. Šis aizņēmējs aizpilda visas pieteikuma veidlapas un lūdz kredīta izmaiņas. Aizņēmējs ir paskaidrojis, ka viņš var samaksāt noteiktu naudas summu, bet ne visu summu. Jūs uzreiz domājat “Nu tad kāpēc šis aizņēmējs nav veicis nevienu maksājumu?” Jūs prātojat, ko gan aizņēmējs ir izdarījis ar naudu, ko viņš būtu varējis izmantot hipotekāro maksājumu veikšanai, ja procentu likme nebūtu pieaugusi. Vai Jūs varat redzēt problēmu? Aizņēmējam ir jābūt šiem neveiktajiem maksājumiem, lai tos varētu iemaksāt kā depozītu, savādāk kredīta izmaņas tiks atteiktas.

Kopumā aizdevēji mainīs kredīta noteikumus un procentu likmes tikai tad, ja aizņēmējs var pārliecināt viņus, ka tas ir aizdevēja labāko finanšu interesēs. Tas ir tas, ko viņi vēlas redzēt. Viņi grib būt pārliecināti, ka Jūs darīsiet visu iespējamo, lai veiktu savus maksājumus.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s