Auto iegādes nodoklis

BMW auto markaAuto iegādes nodoklis Jums būs jāmaksā tikai par ikmēneša maksājumiem, kamēr iegādājoties auto, tas tiek aprēķināts no 100% auto cenas, lai gan Jūs nekad neizmantojat šos visus 100%.

Kad Jūs pērkat automašīnu līzingā, Jūs, saglabāsiet savu darba kapitālu, iegūsiet sev papildu finansējuma avotu, veiksiet minimālu ieguldījumu pretēji auto iegādei, kas nolietosies ātrāk, kā Jūs spēsiet par to samaksāt. Atcerieties, ka viens no ekonomikas pamatnoteikumiem ir tas, ka tad, ja lietas vērtība ar laiku pieaug, Jums to ir nepieciešams iegūt savā īpašumā, bet ja tās vērtība krītas, pērciet to līzingā.

Mehānisko transportlīdzekļu ražotāji pasaulē ir sapratuši, ka, lai saglabātu jaunu transportlīdzekļu cenu augstāku, viņiem ir jāsaglabā arī lietoto automašīnu cenas augstā līmenī.

Viņi nevar saglabāt lietotu automašīnu cenas augstā līmenī, ja viņi nevar kontrolēt lietoto automašīnu tirgu. Tātad paaugstinot jauno auto cenas un samazinot tās ar laiku, kad mašīna jau ir lietota, viņi var saglabāt augstas arī lietotu auto cenas.

Vienkārši padomājiet par to, ja automašīnu cenas tiktu noteiktas, pamatojoties uz reālo tirgus vērtību un pēc tam to nolietojums tiktu balstīts uz reālu nākotnes vērtību, (jo tehnoloģijas ir ļāvušas lielāko daļu auto izveidot labāk, kā jebkad agrāk… kādreiz auto tālāk par 50,000 kilometriem netika), lielākā daļa cilvēku varētu iegādāties automašīnu līzinga beigās un paturēt to vēl 2 līdz 3 gadus. Mūsdienu auto reizēm satur daudz vairāk tehnoloģiju kā pirmā Apollo kosmosa kapsula.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s