Pirkt vai nomāt?

Ja Jums galvenās ir ērtības, Jums var derēt abas iespējas. Auto līzinga automašīnas ērtības Autoir tas, ka nomas beigās Jums nav jāuztraucas par auto pārdošanu vai uzturēšanu – Jūs atdodat auto atpakaļ izplatītājam un darījums ir pabeigts. Jūs varat vienkārši nomāt vēl vienu jaunu auto bez jebkādām problēmām.

Kad Jūs iegādājaties automašīnu, tirdzniecības nodoklis par visu auto tiek nomaksāts uzreiz to iegādājoties. Tomēr, ar nomātu automašīnu, Jums nav jāmaksā pilns tirdzniecības nodoklis par auto – Jūs maksājat pārdošanas nodokli tikai par to daļu no automašīnas vērtības, ko Jūs izmantojat un tas tiek sadalīts pa mēnešiem visā nomas termiņā. Ja Jūs neiegādājaties automašīnu nomas beigās, Jums nav jāmaksā pilns tirdzniecības nodoklis.

Auto līzings un noma

Viens apsvērums, kas ir svarīgs daudziem klientiem, ir maksājumu veikšanas ilgums – iegādājoties auto, Jūs veicat maksājumus, kamēr esat nomaksājis kredītu. Ja Jūs izvēlaties iznomāt auto, Jums vienmēr būs jāveic maksājumi. Ja nomas beigās Jūs nolemjat turpināt auto nomāt, maksājumi var ilgt bezgalīgi. Automobiļa uzticamība arī ir ļoti svarīga. Daudzi auto nomas līgumi ir spēkā laikā, kamēr auto ir garantija. Kad noma beidzas, Jūs varat iznomāt citu auto. Ar pirkumu, kad garantija beidzas, tā beidzas. Lai iegūtu uzticamāku auto, Jums būs jāpārdod savs auto un jāveic pirmā iemaksa par nākamo auto.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s