Auto līzinga noma

Jauna auto iegāde var būt aizraujoša un uzmundrinoša, tomēr vienmēr rodas jautājums par finansēm. Lai gan lielākajai daļai patērētāju trūkst naudas, lai samaksātu par automašīnas iegādi uzreiz, divas citas maksājumu formas gan ir diezgan populāras. Līzings un finansēšana ir divi no biežākajiem veidiem, kā iegūt jaunu transportlīdzekli. Tomēr, kā zināt, kura metode ir piemērota tieši Jums? Ko katra no tām piedāvā? Abas metodes piedāvā priekšrocības un tām ir savi trūkumi; apskatīsim tās.

Auto līzings: No ārpuses, jaunas automašīnas līzings liekas vislētākais veids, kā iegādāties automašīnu. Turklāt, Jūs bieži secināt, ka ikmēneša līzinga maksājumi ir zemāki nekā tad, ja Jūs iegādājaties savu auto ar kredītu. Jums ir iespēja atdod savu automašīnu uzņēmumam līzinga termiņa beigās un regulāri iegūt jaunākus transportlīdzekļus. Šī ir lieliska iespēja tiem, kas vēlas jaunu auto ik pēc pāris gadiem.

Tikmēr auto līzings ir apmēram tas pats kā īrēt dzīvokli. Jūs katru mēnesi maksājat par kaut ko, kas Jums nekad nepiederēs. Tāpēc, ka auto Jums nekad nepiederēs, līzings faktiski sanāk dārgāka nekā transportlīdzekļa iegāde. Kad Jūs finansējat auto, Jūsu maksājumi kādā brīdī beidzas. Ar līzingu tie nebeidzas.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s