Kā viss notiek – jaut. un atb.

Auto

Viņi iegulda kapitālu, iegādājoties auto, tad iznomā šo auto. Tāpat kā ar jebkuru kredītu, viņu naudai būtu jānes procenti.

– Esiet drošs, ka Jūs saņemsiet labāko auto līzinga piedāvājumu, salīdzinot ikmēneša izmaksas ar vietējā auto dīlera procentu likmēm.

Salīdzinot abas cenas, Jums būtu jābūt vairāk vai mazāk skaidram, ko izvēlēties.

“Auto līzinga padomi”

– Izlemjot par automašīnas modeli vai marku, Jums jāizvēlas Japānas un Eiropas automašīnas, kam zemāks nolietojums, salīdzinot ar amerikāņu transportlīdzekļiem.

Lielākajai daļai luksusa automašīnu ir zemāks nolietojums. Izpētiet tirgu, apmeklējiet vietējo automašīnu dīleri vai palūdziet padomu draugiem, kuriem jau šobrīd ir līzings. Viņi varētu sniegt Jums dažus lieliskus padomus, lai dalītos ar Jums tajā, kā iegūt labāko līzinga piedāvājumu.

Auto līzings var iecirst pamatīgu robu Jūsu budžetā, it īpaši par auto bojājumiem, tādēļ, ja Jūs neesat pārāk saudzīgs ar auto, labāk izvēlieties to iegādāties.

– Noteikti izvēlieties auto līzingu, ja Jūs vēlaties iegūt jaunākos auto tirgū. Ilgtermiņā, līzings būs labāks variants, salīdzinot ar jaunākā auto modeļa iegādi, tā pārdošanu un tad atkal, jauna iegādi.

– Izvēlēties pēc iespējas īsāku līzinga termiņu. Tas ir tāpēc, ka Jūs varat optimizēt transportlīdzekļa garantiju.

– Visbeidzot, izvairieties no ilgtermiņa līzinga līgumiem jo automobiļa vērtība samazināsies līdz brīdim, kad līzings beigsies, un galvenokārt tad, kad sākas dzinēja problēmas.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s