Šodienas pārdomas par auto finansēšanu

Papildus tam, līzinga noteikumi bieži vien ir labvēlīgāki, nekā auto kredīta noteikumi un Jums būs iespēja vadīt jaunu transportlīdzekli ik pēc diviem līdz četriem gadiem. Lietoto auto trūkumi un raizes par auto pārdošanu var tikt aizmirstas.

Auto

Lielākā daļa lietotu auto līzinga piedāvājumi automātiski netiek piedāvāti ar speciālu apdrošināšanu, kas parasti tiek piedāvāti jauna auto līzingam, lai segtu klienta zaudējumus gadījumā, ja auto tiek nozagts, nozaudēts vai bojāts. Parastas auto apdrošināšanas polises sedz tikai transportlīdzekļa vērtību zaudējumu laikā un nevis to, ko līzinga ņēmējs vēl joprojām ir parādā par līgumu. Atšķirība faktiski var būt simtiem eiro, vai pat tūkstošiem, tāpēc Jums noteikti ir jāizvēlas līzinga apdrošināšana. To var organizēt atsevišķi ar līzinga dīleri vai transportlīdzekļa apdrošināšanas sabiedrību.

Daži cilvēki izvēlas iegadāties savu automašīnu, kamēr citi izvēlas to iegādāties līzingā. Tas viss ir atkarīgs no personas un viņu individuālajām vajadzībām. Pretēji plaši izplatītam uzskatam, līzings nav automašīnas “īre”. Gan auto kredīts, gan auto līzings ir auto iegādes veids. Transportlīdzekļa iegāde līzingā tikai nozīmē, ka Jūs finansējat auto izmantošanu un kad Jūs saņemat auto kredītu, Jūs finansējat transportlīdzekļa iegādi. Lemjot par to, vai pirkt vai iegādāties līzingā, Jums nepieciešams apsvērt visas savas iespējas. Gan līzings, gan iegāde piedāvā dažādas priekšrocības un trūkumus. Galu galā, galvenais ir tas, kurš risinājums liekas labākais Jums.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s