Vai ir arī trūkumi?

Līzingam ir daži trūkumi. Ierobežotais gada nobraukums ir viens no BMW auto markatiem. Ja Jūs pārsniedzat noteikto nobraukumu, Jums nāksies par to maksāt papildus. Jums būs arī jāmaksā par transportlīdzekļa nolietojumu un bojājumiem līzinga beigās. Šādi maksājumi var izrādīties ļoti augsti.

Auto finansēšana: auto finansēšana šķiet dārgāka nekā līzings, tomēr tai ir ievērojamas priekšrocības. Pirmkārt, kad esat nomaksājis kredītu, auto ir Jūsu īpašumā. Otrkārt, Jūs varat braukt ar savu auto tik daudz, cik vēlaties – tas ir Jūsu! Visbeidzot, kredīta maksājumi reizēm ir gandrīz tikpat zemi kā daži līzinga maksājumi, atkarībā no Jūsu kredītreitinga, pirmās iemaksas un uzņēmuma, ar ko Jūs sadarbojaties.

Auto finansēšanai arī ir daži trūkumi. Pirmkārt, auto garantija galu galā beigsies. Kamēr līzinga laikā auto parasti vienmēr sedz ražotāja garantija, transportlīdzekļa finansēšanā ir atšķirīgi. Jūsu garantija kādā brīdī beigsies (parasti tad, kad tas visvairāk nepieciešams). Kad tas notiek, Jums būs jāmaksā par auto remontu.

Otrkārt, finansēšana var būt dārgāka sākumā. Kaut arī Jūs bieži vien varat samazināt savus ikmēneša maksājumus ar gudru iepirkšanos, šie maksājumi, iespējams, joprojām būs dārgāki nekā līzinga maksājumi, tomēr, Jūs galu galā iegūstat auto savā īpašumā.

Gan līzings, gan finansēšana piedāvā dzīvotspējīgas iespējas tiem, kam nepieciešams jauns auto. Jūsu budžets, braukšanas un personīgās vajadzības noteiks, kuru metodi beigās Jūs izvēlēsieties. Neatkarīgi no tā, meklējiet labāko piedāvājumu un Jūs būsiet daudz apmierinātāki ar rezultātu.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s