Par auto līzinga darījumiem

Auto līzings mūsdienās ir kļuvis ļoti populārs, jo tas piedāvā daudzas priekšrocības, salīdzinot ar auto iegādi vienā maksājumā. Pirmkārt, tas ļauj Jums katru gadu iegūt jaunu auto modeli par zemāku cenu; tas varētu nebūt finansiāli ieteicams, bet sabiedrība ir arvien vairāk un vairāk izsalkusi pēc jaunākām un labākām automašīnām un līzings apmierina šo pieprasījumu. Otrkārt, viņiem nav jāuztraucas par sava vecā transportlīdzekļa pārdošanu vai uztraukties par automašīnas vērtību. Šeit mēs atklāsim dažus faktus par auto līzingu.

Sargieties no līzinga krāpšanas

Auto

Ir daudz negodīgu tirgotāju, viņiem ir jānāk klajā ar ļoti ģeniāliem veidiem, kā apkrāpt nevainīgus cilvēkus. Viņi vēlas vieglu naudu un viņi zina, kā to iegūt. Viņi juridiski slēpj automašīnu pirkuma cenu un iekasē augstāku līzinga maksu, nekā klienti parasti piekrīt. Diemžēl šādas situācijas rodas ļoti bieži, tāpēc, ja Jūs nolemjat iegādāties līzingā auto, Jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem un jāaprēķina maksājumi pašiem. Neparakstiet neko, kamēr neesat pilnīgi pārliecināts, ka tas, ko viņi ir no Jums iekasēs, ir pareizi, jo pēc tam, kad Jūsu paraksts ir uz līguma, būs gandrīz neiespējami no tā atteikties.

Kā tikt vaļā no auto līzinga

Jūs iemīlējāties auto, apspriedāt maksājumus, par tiem vienojāties un tika parakstīts līgums. Jūs lietojat automašīnu gadu, laicīgi veicot katru maksājumu un, kad termiņš ir beidzies, Jūs atdodat automašīnu līzinga kompānijai. Tās ir laimīgās stāsta beigas, bet ko darīt, ja lietas neiet tikt labi un kāda iemesla dēļ Jums ir nepieciešams atteikties no līzinga līguma? Tam reti kad piekritīs līzinga kompānija, tādēļ līzinga līguma pārtraukšana ietvers lielas soda maksas. Jūs, visticamāk, galu galā maksāsiet daudz vairāk, nekā domājāt, ja Jūs izbeigsiet līzinga līgumu pirms noteiktā termiņa. Patiesību sakot, līzinga līgumus ir ļoti viegli noslēgt, bet ir ļoti grūti no tiem izkļūt.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s