Auto iegāde pēc līzinga nomas

Ja Jūs nolemjat iegādāties auto līzingā, neņemiet vērā iespēju Autoiegādāties automašīnu līzinga termiņa beigās, jo Jūs skaidri nepildāt savu paredzēto mērķi, iegādājoties transportlīdzekli līzingā. Turklāt, Jūs galu galā maksāsiet ievērojami vairāk par automašīnu, nekā tad, ja būtu to iegādājies tieši. Tas ir arī Jūsu interesēs iegādāties no dīlera, nevis kāda trešās personas līzinga uzņēmuma, jo dīleri piedāvā zemāku procentu iespējas. Vēl viens labs iemesls ir tas, ka trešās puses līzinga uzņēmumi mēdz uzpūst savus izdevumus par augstākās peļņas līzingu, jo viņi pērk transportlīdzekli no dīlera, kā arī var mēģināt piespiest Jūs apsvērt līzinga termiņu ilgāku par 3 gadiem vai kas pārsniedz garantiju.

Tirgotāji ir padarījuši auto līzingu tik pievilcīgu it īpaši mūsdienu ekonomikā, ka, ja Jūs esat regulārs līzinga ņēmējs, Jūs nonākat atpakaļ auto tirgū ik pēc trim gadiem (vai agrāk, atkarībā no Jūsu līzinga termiņa), kas ļauj tirgotājam palielināt auto iegādi no ražotāja. Pašreizējā auto statistika liecina, ka vidējais automašīnas īpašnieks, kurš iegādājās savu transportlīdzekli, ir lietojis to 5 vai vairāk gadus, atkarībā no tā, kuru avotu Jūs izmantojat, tāpēc var saprast dīlera vēlmi palielināt līzinga apjomus. Tirgotāji vēlētos redzēt Jūs savās telpās, cik bieži vien iespējams.

Ja Jūs nolemjat iegādāties auto, uzmanīgi izlasiet līzinga līgumu un rūpīgi iepazīstieties ar terminoloģiju, un pārliecinieties, ka Jūs pilnībā saprotat savas saistības. Mēs visi esam dzirdējuši šausmu stāstus par līzinga upuriem. Personīgi, es neesmu līzinga atbalstītājs, jo man patīk automašīnu īpašnieku privilēģijas, bet daudziem tas var būt labākais risinājums. Ja Jūs zināt, ko Jūs meklējat un varat gudri vienoties, tad auto līzings var būt laba iespēja.

Ja Jūs vēlaties jaunu transportlīdzekli, Jūsu pirkuma iespēju izpēte ir ārkārtīgi svarīga. Apsveriet auto līzingu, ja kāds no šiem ieguvumiem izklausās noderīgs.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s