Kas jāzina pirms līzinga iegādes

Kad runa ir par transportlīdzekļa iegādi, Jums ir jāmaksā par visām transportlīdzekļa izmaksām, nav svarīgi, cik daudz kilometru Jūs ar auto nobrauksiet vai cik ilgi Jūs ar to braukāsiet. Ikmēneša maksājumi ir lielāki nekā tad, kad Jūs iegādājaties transportlīdzekli līzingā. Iegādājoties automašīnu, Jūs veicat pirmo iemaksu, maksājat tirdzniecības nodokli un pēc tam finansējat pārējo. Dažreiz Jūs varat iekļaut pirmo iemaksu un nodokļus Jūsu kredītā. Kredīta procentu likmi noteiks Jūsu kredīta uzņēmums. Vēlāk Jūs varat izlemt pārdot savu auto vai to iemainīt.

Ja Jūs nolemjat iegādāties transportlīdzekli līzingā, Jums būs jāmaksā tikai par to daļu no transportlīdzekļa, kuru Jūs izmantosiet līzinga termiņa laikā. Jums nav jāveic pirmā iemaksa, iegādājoties auto līzingā un Jūsu nodokļi ir iekļauti Jūsu ikmēneša maksājumos. Var būt arī citas maksas, ko Jums būs nepieciešams maksāt, kas Jums nebūtu jāmaksā, iegādājoties savu transportlīdzekli, piemēram, līzinga maksas un drošības depozīts. Līzinga beigās, Jūs varat vai nu atdot transportlīdzekli vai iegādāties to par tālāk pārdošanas vērtību.

Īstermiņa ikmēneša līzinga izmaksas ir daudz mazākas nekā jauna transportlīdzekļa iegādes izmaksas. Par to pašu automašīnu, to pašu cenu un to pašu pirmo iemaksu, ikmēneša līzinga maksājumi būs daudz zemāki nekā kredīta maksājumiem. Līdz pat 60% zemāki, bet ilgtermiņa līzinga izmaksas būs ievērojami augstākas nekā auto iegādes izmaksas.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s