Iegādi vai līzings

Kad Jūs esat uzzinājuši atšķirības starp auto līzingu un iegādi uzreiz, apspriedīsim pieteikšanās procesu. Galvenokārt, pieteikuma veidlapa ir paredzēta, lai palīdzētu auto dīleriem labāk saprast Jūsu kredītvēsturi un to, ko Jūs varat atļauties. Jums tiks lūgts norādīt savu darbavietu, amatu un algu. Lai gan šī informācija varētu likties personīga, tikai atcerieties, ka tas ļauj Jums spert soli tuvāk pavisam jaunas automašīnas līzingam.

Tiklīdz Jūs esat aizpildījis veidlapu, dīlerim vajadzētu ar Jums sazināties pēc dažām dienām, lai paziņotu, vai Jūsu pieteikums ir apstiprināts vai noraidīts. Pat ja Jūs tiksiet noraidīti, Jūsu pieredze nebūs pavisam nederīga, jo Jūs varat aprunāties ar dīlera pārstāvi par to, kāpēc dīleris nevēlējās pārdot līzingā Jums automašīnu. Turklāt, ne visi auto dīleri ir vienādi – kamēr viens domās, ka Jums ir slikta kredītvēsture, cits būs pārliecināts par Jūsu spēju izpildīt ikmēneša maksājumus.

Pēc tam, kad Jūs esat atraduši dīleri, kas pieņems Jūsu pieteikumu, Jums tikai jāizvēlas auto un jāsāk ar to braukt! Labākais ir tas, ka Jūs pat varat iegādāties automašīnu līzinga termiņa beigās, ja Jums tā patīk, vai arī vienkārši atdot to atpakaļ dīlerim.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s