Galvenie auto līzinga ieguvumi

  1. Jūs maksājat tikai par transportlīdzekļa vērtības samazināšanos. Vidēji jauns auto zaudē € 1000, tiklīdz Jūs ar to izbraucat no dīlera salona. Maksājot tikai par vērtības samazināšanos, Jūs varēsiet ietaupīt naudu. Jūs varat izmantot šo papildus naudu, lai samaksātu parādus vai iekrāt to auto iegādei auto līzinga beigās, vai izmantot to, lai reizi nedēļā dotos uz vakariņām restorānā.
  2. Jūs tiekat izmēģināt savu auto, pirms Jūs to iegādājaties. Jūsu auto līzings ir kā īres maksa par transportlīdzekli un līzinga termiņa beigās Jums ir iespēja izvēlēties, vai iegādāties automašīnu vai nē. Ja automašīna tērē vairāk benzīna, nekā Jums pirms tam likās, vai tai ir bijuši vairāki defekti, Jūs varat iegādāties citu auto, nevis iegādāties savu līzingā ņemto auto, kad līzinga termiņš ir beidzies.
  3. Jūs varēsiet sekot līdzi jaunākajām tendencēm. Ja Jums vienmēr ir nepieciešami jaunākie un izcilākie tehnoloģiju sasniegumi, auto līzings var būt piemērots tieši Jums. Ik pēc 2 līdz 3 gadiem Jūs varēsiet atdot savu auto un iegūt nākamo lielisko auto, kas parādījies tirgū; piebāztu ar jaunākajām tehnoloģijām.
  4. Par gandrīz visu auto līzingā var vienoties. Ja Jums ir bailes no līzinga, jo Jūs nobraucat pārāk daudz kilometru, Jūs varat palielināt auto nobraukuma ierobežojumu. Ja Jūs zināt, cik ātri Jūsu auto vērtība samazināsies, Jūs varat apspriest līzinga maksājumus. Apdrošināšanas izmaksas arī var mainīt, aprunājoties ar dažādiem auto apdrošināšanas uzņēmumiem.

Ja šīs auto līzinga priekšrocības izklausās pievilcīgas, noteikti izlasiet arī par auto līzinga trūkumiem. Izglītots patērētājs ir taupīgs un laimīgs patērētājs.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s