Iegādāties jaunu transportlīdzekli var līzingā

Gandrīz katrs transportlīdzekļa īpašnieks kādreiz ir domājis par to, vai labāk ir iegādāties jaunu transportlīdzekli vai to iegādāties līzingā. Ir vairāki faktori, kas Jums ir jāņem vērā, nosakot, vai Jūs esat labs kandidāts un vai tas ir finansiāli izdevīgi, bet grūtākais uzdevums tiem, kas auto pērk līzingā pirmo reizi, ir noteikt, kāds ir galvenais kritērijs, izvēloties labāko līzinga piedāvājumu, jo īpaši tāpēc, ka pašreizējie pētījumi rāda, ka vairāk nekā 25% no visiem jaunajiem automobiļiem tiek iegādāti līzingā.

Ir vairāki neapstrīdami iemesli, kādēļ auto līzings ir labāks par auto iegādi. Zemāki ikmēneša maksājumi, augstākās klases modeļa izvēle, minimālas uzturēšanas izmaksas, jaunākās tehnoloģijas un uzlabotas drošības iezīmes ir visas labākās īpašības, ko Jūs iegūstat kopā ar jaunu transportlīdzekli. Tomēr, par spīti visām pozitīvajām iezīmēm, izšķirīgais faktors, kas galu galā jāņem vērā, pieņemot lēmumu, saskaņā ar neseno Džerija Reinoldsa, Auto Pro, publicēto rakstu par auto līzingu pret iegādi, ir kilometru skaits, ko potenciālais pircējs paredz nobraukt ar transportlīdzekli gadā … 28,000. Pēc viņa teiktā, tas ir maģiskais skaitlis, un noteikti būs diskutējams temats auto līzinga nozarē. Mazāks skaitlis var nebūt praktisks atkarībā no Jūsu transportlīdzekļa izmantošanas biežuma un lielāks skaitlis var galu galā izmaksāt Jums pārmērīgi daudz.

Ja Jūs plānojat nobraukt vairāk, Jums ir nepieciešams izvēlēties transportlīdzekļa iegādi un aizmirst par līzingu. Ja Jūs patiešām esat zema nobraukuma vadītājs, tad līzingam ir savas priekšrocības. Jums nevajadzētu iegādāties auto līzingā ilgāk par trim gadiem vai pārsniegt rūpnīcas garantiju, t.i., 24 mēnešus vai 30,000 km; tāpēc, ka līzinga līguma laikā Jūs neradāt nekādas lielas mehāniskas vai uzturēšanas izmaksas, piemēram, siksnas nomaiņu, riepu nomaiņu, gaisa kondicionēšanas remontu, transmisijas remontu, vai motora remontu … tikai regulāru tehnisko apkopi, piemēram, nepieciešamo šķidrumu maiņu, filtru nomaiņu, riepu rotāciju, u.c. Ja Jūsu līzinga līgums pārsniedz rūpnīcas garantijas ilgumu, jebkuri mehāniskie remontdarbi Jums būs jāsedz no savas kabatas. Ja Jūs pārsniedzat noteikto nobraukumu, Jums būs jāmaksā liekā nobraukuma maksa, kas var būt pat 25 centi par kilometru, atkarībā no Jūsu līzinga nosacījumiem.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s