Nomas aprēķini

Nomas likmes transportlīdzekļiem var atšķirties no viena nomas uzņēmuma uz citu, bet parasti nav pārāk lielas. Nomas uzņēmumiem arī ir nepieciešams konkurēt tirgū.

Kad Jūs iegādājaties auto un salīdzināt nomas likmes, ir svarīgi arī aplūkot likmes transportlīdzekļiem, ko Jūs salīdzināt.

Dažādu marku un modeļu transportlīdzekļiem var būt krasi atšķirīgas likmes un ir svarīgi atcerēties, ka transportlīdzekļi, kam ir zemākas likmes, sniedz labākos piedāvājumus. Šis ir lielisks piemērs, kāpēc ir ieteicams salīdzināt dažādus auto pirms to iegādes vai nomas.

Cik kilometru Jūs parasti nobraucat gadā?

Ja esat ceļojošais pārdevējs vai tehnoloģiju atbalsta persona, kas aptver lielu ģeogrāfisko platību, kas nozīmē, ka Jūs nobrauksiet ļoti daudz gada laikā, noma gandrīz noteikti nav Jūsu labākais risinājums.

Paskatieties uz to šādi. Nomā dīlerim ir nepieciešams izdomāt auto, ko viņš var pārdot Jūsu nomas perioda beigās, teiksim pēc diviem gadiem. Ar 20 tūkstošiem kilometru gadā, divus gadus vecs auto ar tikai 40 tūkstošu nobraukumu joprojām būs pārdodams par pienācīgu cenu, ja tas ir labā formā, un ļauj dīlerim gūt saprātīgu peļņu par pārdošanu. Bet tas pats divus gadus vecs auto ar 350 tūkstošu nobraukumu būs pārdodams par krietni mazāku summu, jo tam būs daudz lielāks nobraukums un Jūsu nomas maksājumi atspoguļos to, ka šī transportlīdzekļa vērtība būs mazāka, un Jums būs jānomaksā šī starpība ar Jūsu nomas maksājumiem.

Jums ir nepieciešams izpildīt savu mājasdarbu un noteikt, kas ir labākais veids Jums, balstoties uz Jūsu braukšanas paradumiem un auto īpašumtiesību paradumiem. Nav viena veida, kas der visiem cilvēkiem, tāpēc pieņemiet apzinātu lēmumu, kas ir piemērots tieši Jums.

Parasti lielākā daļa cilvēku izvēlēsies īstermiņa auto nomu. Tomēr daži var vēlēties automašīnu mazliet ilgāk un tas novedīs viņus pie ilgtermiņa auto nomas iespējas. Ar ilgtermiņa auto nomu, Jūs varat iznomāt automašīnu gadiem, pat kamēr Jūs beidzot to pilnībā nomaksājat. Šī ir iespēja, kas ir labvēlīga dažiem, jo daudzi īstermiņa nomas līgumi pieprasa, lai auto dotos atpakaļ pie dīlera nomas beigās. Ko Jūs varat darīt, ja Jūs vēlaties paturēt auto? Jūs varat arī apskatīt privāto auto nomu, kas var piedāvāt Jums būt kā apakšnomniekam.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s