Ko nozīmē auto līzings

Cilvēki ļoti bieži dzird terminu “auto līzings”, bet ne visi tiešām zina, ko tas nozīmē. Galvenokārt, auto līzings ļauj Jums iegūt to automašīnu, kuru vēlaties, par ļoti pieņemamu cenu. Kad Jūs pērkat līzingā auto, Jūs varat iegūt pavisam jaunu auto par mazāku summu nekā Jums varētu izmaksāt šī auto iegāde uzreiz.

Tomēr, auto līzings nav visām gaumēm. Ja Jūs apņematies pirkt auto līzingā, Jūs būtībā “noīrējat” automašīnu par noteiktu maksājumu katru mēnesi. Tas atšķiras no auto iegādes, kad auto ir Jūsu īpašumā (kamēr Jūs to nepārdodat tālāk), tiklīdz Jūs izbraucat no dīlera salona. Tas varētu likties pievilcīgi, bet ne visi var atļauties samaksāt apmēram € 30,000 vienam pirkumam un vēl vairāk cilvēku vienkārši nevēlas, lai auto būtu to īpašumā.

Šiem cilvēkiem auto līzings ir ideāls variants. Ar auto nomu, Jūs pierakstāties ikmēneša maksājumiem līzinga termiņa garumā, kas kopā sanāk ievērojami mazāk nekā auto iegādes cena. Piemēram, paša jaunākā Jaguar XF iegāde varētu izmaksāt Jums no € 50,000 līdz € 80,000, kas pircējiem būtu, vai nu jāmaksā uzreiz vai ar ikmēneša maksājumiem pēc ievērojamas pirmās iemaksas. Lai vai kā, tas ir ļoti daudz!

Lētam auto līzingam, no otras puses, būtu tikai nepieciešams, lai Jūs katru mēnesi maksātu 15 procentus no norādītās auto cenas, kas varētu būt €1,500. Tikai atcerieties, ja Jums ir pietiekami daudz naudas, lai nopirktu šādu Jaguar, Jums noteikti ir pietiekami daudz, lai to iegādātos līzingā. Un Jūsu ikmēneša maksa tikai samazināsies, ja Jūs izvēlēsieties lētāku marku un modeli.

Auto līzings ir noderīgs arī autovadītājiem, kuri nav pārliecināti, cik ilgi viņiem auto būs nepieciešams. Tikai tāpēc, ka Jūs braucat ar auto tagad, nenozīmē, ka Jūs izmantosiet to pašu transportēšanas metodi pēc diviem vai trim gadiem.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s