Kredīta veids pret auto

AutoKredīti pret auto ķīlu ir kredīta veids, kurā kredīts tiek izsniegts pret konkrētu transportlīdzekli, kredīts parasti tiek piešķirts uz konkrētu laiku, kurā auto īpašumtiesības pāriet aizdevēja īpašumā. Brīdī, kad nauda tiek atmaksāta, transportlīdzeklis tiek pārrakstīts atpakaļ uz aizņēmēja vārda. Ja aizņēmējs neveic kredīta maksājumus, aizdevējs var pārņemt atpakaļ transportlīdzekli un pārdot to, lai atmaksātu aizņēmēja neatmaksāto parādu.

Kredītus pret auto ķīlu var iegūt dažu stundu laikā (reāli – dienas laikā) par summu, kas sasniedz 50-90 % no auto vērtības. Vairums citu finanšu iestāžu nepiešķirs tik augstas summas aizņēmējiem, jo tās uzskata, ka tas nav rentabli un ir pārāk riskanti. Papildus informācijas pārbaudei, aizdevēji pārbauda aizņēmēja ķīlu. Vienīgā kredītu problēma fakts, ka transportlīdzeklis ir apdraudēts, līdz laikam, kad kredīts netiek pilnībā atmaksāts.

Pieejamā kredīta summa ir atkarīga no auto tālākpārdošanas vērtības, un parasti pieejamā kredīta summa ir puse no auto vērtības, lai gan tiek minēti visi 90 procenti. Aizņēmējam ir jābūt pilnām īpašumtiesībām uz auto; tas nozīmē, ka auto ir jābūt nomaksātam pilnā apmērā bez ķīlas tiesībām vai nesena finansējuma saistībām. Lielākā daļa aizdevēju prasīs arī, lai auto būtu pilna apdrošināšana.

Kredīti pret auto ķīlu ir visplašāk pieejami internetā, kur tiem var arī pieteikties un saņemt apstiprinājumu. Šie kredīti ir pieejami pret ķīlu un ir jāatmaksā noteiktajā laikā, lai aizņēmējs nezaudētu savu auto.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s