Auto nomas iespējas tagad

Tātad, Jūs esat nolēmis, ka vēlaties nomāt transportlīdzekli. Jūs nevar vainot. Ar šodienas akcijām, atlaidēm un izdevīgajām nomas likmēm, kāpēc lai Jūs to nevēlētos. Jūs varēsiet braukt ar jaunu auto, ko Jūs citādi nebūtu varējis atļauties, ja to būtu iegādājies ar auto kredīta palīdzību. Bet Jums jābūt uzmanīgam, jo izvēloties auto nomu, Jums jāsaskaras arī ar jaunu un mulsinošu leksiku. Neapjūciet nomas žargonā. Pasargājiet sevi. Iemācieties un izprotiet nozares valodu. Tiem, kas nopietni domā par nākamā auto iznomāšanu, šeit ir noderīga “jaunās” terminoloģijas vārdnīca, ar ko Jums vajadzētu iepazīties PIRMS Jūs apsverat nomas pakalpojumu izmantošanu:

Komisijas maksa: administratīvais maksājums, ko nomas uzņēmums iekasē par nomas apstrādi. Šī maksa parasti nav apspriežama un tai var būt būtiska ietekme uz kopējām nomas izmaksām.

Pamata procentu likme: Tās ir izmaksas par transportlīdzekļa nomu un izmantošanu un to nosaka kopējie samaksātie procenti nomas termiņa laikā.

Auto iegādes procentu likmes: Tā ir neto procentu likme, ja nomnieks nomas termiņa beigās iegādājas transportlīdzekli par auto iegādes cenu nomas beigās.

Kopējās auto izmaksas: Tā ir kopējā transportlīdzekļa iegādes cena. Cenā iekļautas izmaksas par visām ekstrām, piemēram, auto papildus aprīkojumu, pagarinātu garantiju, apdrošināšanu un aizsardzību pret rūsu. Šīs izmaksas ir vienādas ar summu, kas Jums būtu jāmaksā par transportlīdzekli, ja tas tiktu iegādāts.

Kopējo auto izmaksu samazinājums: auto izmaksu samazināšana ir pirmā iemaksa skaidrā naudā vai maiņas veidā, kas tiek piemērota auto iegādes cenai, samazinot ikmēneša nomas maksājumu.

Advertisements
This entry was posted in Blogs and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s